Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 232 příspěvků vloženo, 1086 editováno a 276 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Asukai, Masaši

Masashi Asukai / 飛鳥井雅四

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Asukai Asukai
    Jméno:
    Given Name:
    Masaši Masashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    飛鳥井雅四 / あすかい・まさし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.12.1885 Edo /
    04.12.1885 Edo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.07.1974 ?
    25.07.1974 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tsugaru
    velitel: 2. spojovací pluk
    Commander: Tsugaru Fortress
    Commander: 2nd Signals Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/飛鳥井雅四
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182539#533816Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Asukai Asukai
    Jméno:
    Given Name:
    Masaši Masashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    飛鳥井雅四 / あすかい・まさし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.06.1906 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    06.03.1930 plukovník
    01.08.1934 generálmajor
    26.06.1906 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    06.03.1930 Colonel
    01.08.1934 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1934-01.08.1935 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    10.08.1928-01.08.1930 náčelník sekcie výskumu, Armádne spojovacia škola
    01.08.1930-11.04.1932 velitel 2. spojovacieho pluku
    11.04.1932-01.08.1933 pridelený k Divízii Imperiálnej gardy
    01.08.1933-01.08.1934 Inšturkotor, Vojenská delostrelecká technická škola
    01.08.1934-01.08.1935 velitel Pevnosti Tsugaru
    28.08.1935-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    01.08.1934-01.08.1935 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    10.08.1928-01.08.1930 Chief of Research Section, Army Signals School
    01.08.1930-11.04.1932 2nd Signals Regiment Commander
    11.04.1932-01.08.1933 Attached to Imperial Guards Division
    01.08.1933-01.08.1934 Instructor at the Army Artillery Engineering School
    01.08.1934-01.08.1935 Tsugaru Fortress Commander
    28.08.1935-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/飛鳥井雅四
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182539#533817Verze : 1
    MOD