Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 325 příspěvků vloženo, 892 editováno a 234 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Imanaka, Takejoši

Takeyoshi Imanaka / 今中武義

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Imanaka Imanaka
    Jméno:
    Given Name:
    Takejoši Takeyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    今中武義 / いまなか・たけよし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.02.1886 ?, prefektura Hirošima /
    07.02.1886 ?, Hiroshima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    21.06.1979 ?
    21.06.1979 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tsugaru
    velitel: 16. ženijní pluk
    Commander: Tsugaru Fortress
    Commander: 16th Engineer Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/今中武義
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182541#533823Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Imanaka Imanaka
    Jméno:
    Given Name:
    Takejoši Takeyoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    今中武義 / いまなか・たけよし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-25.11.1905 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.06.1906 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    05.03.1934 plukovník
    01.08.1938 generálmajor
    26.06.1906 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    05.03.1934 Colonel
    01.08.1938 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1933-05.03.1934 Velitel : Geografická sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    05.03.1934-16.04.1934 Velitel : Geografická sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.03.1938-09.03.1939 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    01.08.1933-16.04.1934 náčelník Geografická sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    16.04.1934-01.08.1935 velitel jednotky dohľadu? Kwantungskej armády
    01.08.1935-01.08.1936 náčelník výučby, Vojenská ženijná škola
    01.08.1936-01.03.1938 velitel 16. ženijného pluku
    01.03.1938-09.03.1939 velitel Pevnosti Tsugaru
    22.03.1939-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    01.08.1933-05.03.1934 Commander : Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    05.03.1934-16.04.1934 Commander : Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.03.1938-09.03.1939 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    01.08.1933-16.04.1934 Head of Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    16.04.1934-01.08.1935 Kwantung Army Survey Unit Commander
    01.08.1935-01.08.1936 Chief of Instruction Section, Army Engineer School
    01.08.1936-01.03.1938 16th Engineer Regiment Commander
    01.03.1938-09.03.1939 Tsugaru Fortress Commander
    22.03.1939-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/今中武義
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182541#533824Verze : 2
    MOD