Kosadži, Rjóhei

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 379 příspěvků vloženo, 2091 editováno a 3222 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kosadži, Rjóhei

Ryohei Kosaji / 小佐治量平

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kosadži Kosaji
    Jméno:
    Given Name:
    Rjóhei Ryōhei
    Jméno v originále:
    Original Name:
    小佐治量平 / こさじ・りょうへい
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    10.09.1887 Edo /
    10.09.1887 Edo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    08.11.1969 ?
    08.11.1969 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tsugaru Commander: Tsugaru Fortress
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/小佐治量平
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182542#533825Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kosadži Kosaji
    Jméno:
    Given Name:
    Rjóhei Ryōhei
    Jméno v originále:
    Original Name:
    小佐治量平 / こさじ・りょうへい
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    07.03.1936 plukovník
    01.08.1939 generálmajor
    26.12.1907 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    07.03.1936 Colonel
    01.08.1939 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    09.03.1939-01.08.1939 Velitel : Pevnost Tsugaru
    01.08.1939-09.03.1940 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    07.03.1936-06.05.1936 pridelený k veleniu 1. divízie
    06.05.1936-31.03.1937 velitel 3. náhradného pešieho pluku
    31.03.1937-09.03.1939 velitel Plukovného okresu Kumamoto
    09.03.1939-09.03.1940 velitel Pevnosti Tsugaru
    30.03.1940-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    09.03.1939-01.08.1939 Commander : Tsugaru Fortress
    01.08.1939-09.03.1940 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    07.03.1936-06.05.1936 Attached to 1st Division HQ
    06.05.1936-31.03.1937 3rd Infantry Depot Regiment Commander
    31.03.1937-09.03.1939 Kumamoto Regimental District Commander
    09.03.1939-09.03.1940 Tsugaru Fortress Commander
    30.03.1940-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/小佐治量平
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182542#533868Verze : 1
    MOD