Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 305 příspěvků vloženo, 1174 editováno a 311 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

31. obrněný pluk [1942-1943]

31st Armored Regiment

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    31. obrněný pluk 31st Armored Regiment
    Originální název:
    Original Name:
    31st Armored Regiment
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    02.03.1942
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    20.09.1943
    Nástupce:
    Successor:
    17. tankový prapor
    31. tankový prapor
    774. tankový prapor
    rota D, 87. jezdecká průzkumná eskadrona (mechanizovaná)
    17th Tank Battalion
    31st Tank Battalion
    774th Tank Battalion
    Troop D, 87th Cavalry Reconnaissance Squadron (Mechanized)
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    02.03.1942-20.09.1943 7. obrněná divize
    02.03.1942-20.09.1943 7th Armored Division
    Dislokace:
    Deployed:
    02.03.1942-13.03.1943 Leesville, Camp Polk
    13.03.1943-05.08.1943 Desert Training Center
    05.08.1943-20.09.1943 Columbus, Fort Benning

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Stanton, Shelby L.: World War II Order of Battle: An Encyclopedic Reference to U.S. Army Ground Forces from Battalion through Division, 1939-1946
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182549#533834Verze : 1
    MOD