Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 232 příspěvků vloženo, 1051 editováno a 272 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

32. obrněný pluk (lehký) [1941-1942]

32nd Armored Regiment (Light)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    32. obrněný pluk (lehký) 32nd Armored Regiment (Light)
    Originální název:
    Original Name:
    32nd Armored Regiment (Light)
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    08.05.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    2. obrněný pluk (lehký) 2nd Armored Regiment (Light)
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1942
    Nástupce:
    Successor:
    32. obrněný pluk 32nd Armored Regiment
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    08.05.1941-01.01.1942 3. obrněná brigáda
    08.05.1941-01.01.1942 3rd Armored Brigade
    Dislokace:
    Deployed:
    08.05.1941-11.06.1941 Pineville, Camp Beauregard
    11.06.1941-26.07.1941 Leesville, Camp Polk
    26.07.1941-01.01.1942 Indio, Calif

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Stanton, Shelby L.: World War II Order of Battle: An Encyclopedic Reference to U.S. Army Ground Forces from Battalion through Division, 1939-1946
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182551#533837Verze : 0
    MOD