Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 328 příspěvků vloženo, 1012 editováno a 296 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kidžima, Šin'iči

Shin'ichi Kijima / 来島新一

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kidžima Kijima
    Jméno:
    Given Name:
    Šin'iči Shin'ichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    来島新一 / きじま しんいち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.12.1887 ?, prefektura Jamaguči /
    20.12.1887 ?, Yamaguchi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.03.1949 ?
    29.03.1949 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tsugaru
    velitel: 87. pěší pluk
    Commander: Tsugaru Fortress
    Commander: 87th Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/来島新一
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182567#533878Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kidžima Kijima
    Jméno:
    Given Name:
    Šin'iči Shin'ichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    来島新一 / きじま しんいち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1907-27.05.1909 Vojenská akadémia
    DD.MM.1907-27.05.1909 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1909 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1936 plukovník
    09.03.1939 generálmajor
    25.12.1909 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1936 Colonel
    09.03.1939 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.12.1941-18.02.1943 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    01.08.1936-01.11.1937 velitel sekcie polného výstrojného matriálu, 7. divízie
    01.11.1937-24.10.1938 velitel posádky Hunchun
    24.10.1938-09.03.1939 velitel 87. pešieho pluku
    09.03.1939-01.08.1940 velitel sekcie polného výstrojného matriálu, 11. armády
    01.08.1940-01.12.1941 velitel sekcie polného výstrojného matriálu, Čínskej expedičnej armády
    01.12.1941-15.02.1943 velitel Pevnosti Tsugaru
    15.02.1943-01.03.1943 náčelník kontroly vojenskej prepravy Otaru
    02.03.1943-DD.MM.RRRR Reserva
    31.03.1945-DD.MM.RRRR znovu povolaný
    31.03.1945-DD.09.1945 velitel Plukovného okresu Yamaguchi
    31.03.1945-DD.09.1945 velitel Oblastného velitelstva Yamaguchi
    Automatically linked items:
    01.12.1941-18.02.1943 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    01.08.1936-01.11.1937 Chief of Ordnance Section, 7th Division
    01.11.1937-24.10.1938 Hunchun Garrison Commander
    24.10.1938-09.03.1939 87th Infantry Regiment Commander
    09.03.1939-01.08.1940 Chief of Ordnance Section, 11th Army
    01.08.1940-01.12.1941 Chief of Ordnance Section, China Expeditionary Army
    01.12.1941-15.02.1943 Tsugaru Fortress Commander
    15.02.1943-01.03.1943 Head of Otaru Army Transport Control
    02.03.1943-DD.MM.RRRR Reserve
    31.03.1945-DD.MM.RRRR Recalled
    31.03.1945-DD.09.1945 Yamaguchi Regimantal District Commander
    31.03.1945-DD.09.1945 Yamaguchi Area Command Commander
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/来島新一
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182567#533879Verze : 1
    MOD