Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 325 příspěvků vloženo, 892 editováno a 234 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Suzuki, Tadaši

Tadashi Suzuki / 鈴木正

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Suzuki Suzuki
    Jméno:
    Given Name:
    Tadaši Tadashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    鈴木正 / すずき・ただし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    26.09.1892 ?, prefektura Fukui /
    26.09.1892 ?, Fukui Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.11.1961 ?
    13.11.1961 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Pevnost Tsugaru
    velitel: 2. dělostřelecké velitelství
    Commander: Tsugaru Fortress
    Commander: 2nd Artillery Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/鈴木正
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182569#533881Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Suzuki Suzuki
    Jméno:
    Given Name:
    Tadaši Tadashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    鈴木正 / すずき・ただし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1914 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-28.05.1914 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1914 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    09.03.1939 plukovník
    02.08.1943 generálmajor
    25.12.1914 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    09.03.1939 Colonel
    02.08.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    16.05.1944-01.04.1945 Velitel : Pevnost Tsugaru

    Ručně vyplněné položky:
    05.06.1941-15.08.1941 velitel 15. pluku ťažkého polného delostrelectva
    15.08.1941-26.07.1943 velitel skupiny delostrelectva 25. divízie
    26.07.1943-16.05.1944 velitel skupiny delostrelectva 19. divízie
    16.05.1944-01.04.1945 velitel Pevnosti Tsugaru
    01.04.1945-12.06.1945 velitel delostrelectva Východnej armády
    12.06.1945-DD.09.1945 velitel 2. velitelstva delostrelectva
    23.06.1945-DD.09.1945 velitel delostrelectva Východnej okresnej armády
    Automatically linked items:
    16.05.1944-01.04.1945 Commander : Tsugaru Fortress

    Manually added items:
    05.06.1941-15.08.1941 15th Heavy Field Artillery Regiment Commander
    15.08.1941-26.07.1943 Artillery Group Commander, 25th Division
    26.07.1943-16.05.1944 Artillery Group Commander, 19th Division
    16.05.1944-01.04.1945 Tsugaru Fortress Commander
    01.04.1945-12.06.1945 Commanding Officer Artillery, Eastern Army
    12.06.1945-DD.09.1945 2nd Artillery Command Commander
    23.06.1945-DD.09.1945 Commanding Officer Artillery, Eastern District Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/鈴木正
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182569#533883Verze : 1
    MOD