Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 235 příspěvků vloženo, 1066 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Baumunk, Georg

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Baumunk Baumunk
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Baumunk
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    podplukovník Lieutenant Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    23.06.1912
    23.06.1912
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Oddíl těžkých stíhačů tanků 653 commander of 653rd Heavy Tank Destroyer Battalion
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://en.ww2awards.com/person/1789
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182610#533929Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Baumunk Baumunk
    Jméno:
    Given Name:
    Georg Georg
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Georg Baumunk
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    11.12.1944 podplukovník
    11.12.1944 Oberstleutnant
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.07.1943-22.07.1943 Velitel : Tankový oddíl 52
    DD.08.1943-01.04.1944 Velitel : Oddíl těžkých stíhačů tanků 653

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.07.1943-22.07.1943 Commander : 52nd Tank Battalion
    DD.08.1943-01.04.1944 Commander : 653rd Heavy Tank Destroyer Battalion

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    12.02.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    17.10.1944
    - Armádní spona cti
    Army Honour Roll Clasp
    Ehrenblattspange des Heeres
    -


    DD.MM.RRRR
    - Odznak za zranění 1939 černý
    Wound Badge 1939 Black
    Verwundetenabzeichen 1939 in Schwarz
    -


    DD.MM.RRRR
    - Odznak za tankový boj bronzový
    Tank Battle Badge Bronze
    Panzerkampfabzeichen Bronze
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://en.ww2awards.com/person/1789
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/182610#533930Verze : 1
    MOD