Ičida, Ikkan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Ičida, Ikkan

Ikkan Ichida / 市田一貫

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ičida Ichida
    Jméno:
    Given Name:
    Ikkan Ikkan
    Jméno v originále:
    Original Name:
    市田一貫 / いちだ・いっかん
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor (in memoriam) Major General (in memoriam)
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.11.1899 Hirošima /
    14.11.1899 Hiroshima /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.04.1942 ?
    25.04.1942 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/市田一貫
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/187939#546280Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ičida Ichida
    Jméno:
    Given Name:
    Ikkan Ikkan
    Jméno v originále:
    Original Name:
    市田一貫 / いちだ・いっかん
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.07.1921 Vojenská akadémia
    26.12.1925-12.12.1928 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-27.07.1921 Military Academy
    26.12.1925-12.12.1928 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.10.1921 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    25.08.1941 plukovník
    25.04.1942 generálmajor (in memoriam)
    16.10.1921 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    25.08.1941 Colonel
    25.04.1942 Major General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    06.11.1941-25.04.1942 Velitel : Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu


    01.03.1941-14.07.1941 štábny dôstojník Čínska expedičná armáda
    14.07.1941-06.11.1941 štábny dôstojník Severná armáda
    06.11.1941-25.04.1942 náčelník Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    25.04.1942-DD.MM.RRRR KIA
    06.11.1941-25.04.1942 Commander : Ship Section 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office


    01.03.1941-14.07.1941 Staff Officer China Expeditionary Army
    14.07.1941-06.11.1941 Staff Officer Northern Army
    06.11.1941-25.04.1942 Head of Ship Section 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office
    25.04.1942-DD.MM.RRRR KIA
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/市田一貫
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/187939#546282Verze : 1
    MOD