Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 353 příspěvků vloženo, 1359 editováno a 400 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kató, Kunio

Kunio Kato / 加藤邦男

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kató Katō
    Jméno:
    Given Name:
    Kunio Kunio
    Jméno v originále:
    Original Name:
    加藤邦男 / かとう・くにお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.03.1893 Tokio /
    15.03.1893 Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    27.01.1970 ?
    27.01.1970 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 5. letištní jednotka Commander: 5th Airfield Unit
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/加藤邦男
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/188044#546485Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kató Katō
    Jméno:
    Given Name:
    Kunio Kunio
    Jméno v originále:
    Original Name:
    加藤邦男 / かとう・くにお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1914 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-28.05.1914 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1914 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    09.03.1939 plukovník
    01.03.1943 generálmajor
    25.12.1914 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    09.03.1939 Colonel
    01.03.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    07.09.1943-10.01.1944 Velitel : Sekce armádní vzdušní přepravy 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

    Ručně vyplněné položky:
    01.08.1936-01.08.1940 Resident Inšpektor v Francii, Armádne velenie letectva
    22.06.1939-01.08.1940 Technologický inštitút armádneho letectva
    01.08.1940-10.04.1941 náčelník 2. výcvikovej jednotka, Škola údržby letectva
    10.04.1941-01.06.1942 náčelník pre výzbroj, Zvláštna letecká skupina
    01.06.1942-19.03.1943 náčelník pre výzbroj, 2. letecká armáda
    02.06.1943-DD.MM.RRRR Reserva
    02.08.1943-07.09.1943 pridelený k Armádnemu veleniu letectva
    07.09.1943-10.01.1944 náčelník Sekce armádní vzdušní přepravy 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
    10.01.1944-10.05.1944 velitel 5. letiskovej jednotky
    10.01.1944-10.05.1944 pridelený k Armádnemu veleniu letectva
    10.05.1944-11.09.1944 velitel leteckej náhrady Manila
    11.09.1944-DD.MM.RRRR Demobilizovaný
    Automatically linked items:
    07.09.1943-10.01.1944 Commander : Army Air Transport Section 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office

    Manually added items:
    01.08.1936-01.08.1940 Resident Inspector in France, Army Aviation Headquarters
    22.06.1939-01.08.1940 Army Aviation Institute of Technology
    01.08.1940-10.04.1941 Chief of 2nd Training Unit, Army Aviation Maintenance School
    10.04.1941-01.06.1942 Chief of Ordnance Section, Special Air Group
    01.06.1942-19.03.1943 Chief of Ordnance Section, 2nd Air Army
    02.06.1943-DD.MM.RRRR Reserve
    02.08.1943-07.09.1943 Attached to Army Aviation Headquarters
    07.09.1943-10.01.1944 Head of Army Air Transport Section 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office
    10.01.1944-10.05.1944 Commanding Officer 5th Airfield Unit
    10.01.1944-10.05.1944 Attached to Army Aviation Headquarters
    10.05.1944-11.09.1944 Manila Air Depot Commander
    11.09.1944-DD.MM.RRRR Demobilised
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/加藤邦男
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/188044#546486Verze : 1
    MOD