Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1317 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ueda, Masao

Masao Ueda / 上田昌雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ueda Ueda
    Jméno:
    Given Name:
    Masao Masao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    上田昌雄 / うえだ・まさお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.12.1897 ?, prefektura Tokušima /
    06.12.1897 ?, Tokushima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    výkonný dustojník Škola Nakano Executive Officer Nakano School
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://sakurataro.org/db/上田昌雄
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/188459#547402Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ueda Ueda
    Jméno:
    Given Name:
    Masao Masao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    上田昌雄 / うえだ・まさお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1919 Vojenská akadémia
    26.12.1924-06.12.1927 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-28.05.1919 Military Academy
    26.12.1924-06.12.1927 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1919 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    09.03.1940 plukovník
    01.03.1944 generálmajor
    25.12.1919 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    09.03.1940 Colonel
    01.03.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:

    01.12.1926-01.03.1938 štábny dôstojník, Kwantungská armáda
    01.03.1938-09.03.1940 vojenský atašé v Polsku
    09.03.1940-15.10.1941 výkonný dôstojník, Škola Nakano
    15.10.1941-01.04.1945 náčelník sekcie obrany, Kancelárie vojenskej administrácie, Ministerstva armády
    01.03.1944-01.04.1945 pridelený k veleniu armádnej výstroje
    01.04.1945-05.07.1945 pridelený k Kancelárii vojenskej administrácie, Ministerstva armády
    05.07.1945-02.09.1945 náčelník tlačovej sekcie, Imperiálneho hlavného velitelstva

    01.12.1926-01.03.1938 Staff Officer, Kwantung Army
    01.03.1938-09.03.1940 Military Attache to Poland
    09.03.1940-15.10.1941 Executive Officer, Nakano School
    15.10.1941-01.04.1945 Chief of Defence Section, Military Administration Bureau, Army Ministry
    01.03.1944-01.04.1945 Attached to Army Ordnance Administrative Headquarters
    01.04.1945-05.07.1945 Attached to the Military Administration Bureau, Army Ministry
    05.07.1945-02.09.1945 Chief of Press Section, Imperial Headquarters
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://sakurataro.org/db/上田昌雄
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/188459#547447Verze : 1
    MOD