Fudžii, Kanesato

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 370 příspěvků vloženo, 1892 editováno a 284 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fudžii, Kanesato

Kanesato Fujii / 藤井包聡

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fudžii Fujii
    Jméno:
    Given Name:
    Kanesato Kanesato
    Jméno v originále:
    Original Name:
    藤井包聡 / ふじい・かねさと
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    danšaku (baron) Danshaku (Baron)
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.01.1850 Edo /
    14.01.1850 Edo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    05.12.1925 ?
    05.12.1925 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/藤井包聡
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/188503#547523Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fudžii Fujii
    Jméno:
    Given Name:
    Kanesato Kanesato
    Jméno v originále:
    Original Name:
    藤井包聡 / ふじい・かねさと
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    15.09.1871 podporučík
    19.03.1872 poručík
    29.09.1874 kapitán
    21.07.1880 major
    22.06.1885 podplukovník
    20.09.1889 plukovník
    14.10.1896 generálmajor
    06.02.1905 generálporučík
    15.09.1871 Second Lieutenant
    19.03.1872 Lieutenant
    29.09.1874 Captain
    21.07.1880 Major
    22.06.1885 Lieutenant Colonel
    20.09.1889 Colonel
    14.10.1896 Major General
    06.02.1905 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1894-24.06.1895 Velitel : Armádní válečné kolegium

    Ručně vyplněné položky:
    19.03.1872-29.09.1874 Armádny výcvikový team
    29.09.1874-27.07.1880 ženijný prapor Tokyo Chindai
    27.07.1880-22.06.1885 velitel 1. ženijného praporu
    22.06.1885-15.06.1887 ? oddelenie Vojenskej akadémie
    15.06.1887-03.06.1889 velitel Armádnej centrálnej školy dorastu
    03.06.1889-01.08.1894 náčelník Geografickej sekcie
    25.09.1889-01.08.1894 Inšpektoriát ženistov
    01.08.1894-24.06.1895 poverený velitel Armádne vojnové kolégium
    24.06.1895-14.02.1904 náčelník Geografickej sekcie
    14.02.1904-06.07.1906 poverený? náčelník štábu
    06.02.1905-06.07.1906 náčelník Geografickej sekcie
    21.09.1906-DD.MM.RRRR Baron
    10.07.1911-01.04.1913 člen snemovne Lordov
    01.04.1917-DD.MM.RRRR výslužba
    Automatically linked items:
    01.08.1894-24.06.1895 Commander : Army War College

    Manually added items:
    19.03.1872-29.09.1874 Army Instructor Team
    29.09.1874-27.07.1880 Engineer Battalion Tokyo Chindai
    27.07.1880-22.06.1885 1st Engineer Battalion Commander
    22.06.1885-15.06.1887 ? Department Military Academy
    15.06.1887-03.06.1889 Army Central Junior School Commander
    03.06.1889-01.08.1894 Geographic Section Director
    25.09.1889-01.08.1894 Engineers Inspectorate
    01.08.1894-24.06.1895 Appoined Commander of Army War College
    24.06.1895-14.02.1904 Geographic Section Director
    14.02.1904-06.07.1906 Appointed ? Chief of Staff
    06.02.1905-06.07.1906 Geographic Section Director
    21.09.1906-DD.MM.RRRR Baron
    10.07.1911-01.04.1913 Member of House of Lords
    01.04.1917-DD.MM.RRRR Retired
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    31.10.1895
    Řád Zlatého luňáka 4. třídy
    Order of Golden Kite 4th Class
    功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
    -


    27.12.1901
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -


    01.04.1906
    Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
    1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
    勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/藤井包聡
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/188503#547545Verze : 1
    MOD