Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 891 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Sakama, Kun'iči

Kun'ichi Sakama / 坂間訓一

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Sakama Sakama
    Jméno:
    Given Name:
    Kun'iči Kun'ichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    坂間訓一 / さかま・くんいち
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.02.1898 ?, prefektura Kanagawa /
    11.02.1898 ?, Kanagawa Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    07.02.1964 ?
    07.02.1964 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    zástupca náčelníka štábu: 1. oblastní armáda Deputy Chief of Staff: 1st Area Army
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/坂間訓一
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189295#548949Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Sakama Sakama
    Jméno:
    Given Name:
    Kun'iči Kun'ichi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    坂間訓一 / さかま・くんいち
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1919 Vojenská akadémia
    26.12.1925-12.12.1928 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-28.05.1919 Military Academy
    26.12.1925-12.12.1928 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1919 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1940 plukovník
    01.08.1944 generálmajor
    25.12.1919 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1940 Colonel
    01.08.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:

    01.08.1936-11.12.1944 Inštruktor, Armádne vojnové kolégium
    11.12.1944-07.08.1945 výkonný dôstojník Armádne vojnové kolégium
    07.08.1945-02.09.1945 zástupca náčelníka štábu 1. oblastná armáda
    02.09.1945-26.12.1956 vojnový zajatec SSSR
    26.12.1956-DD.MM.RRRR prepustený

    01.08.1936-11.12.1944 Instructor, Army War College
    11.12.1944-07.08.1945 Executive Officer Army War College
    07.08.1945-02.09.1945 Deputy Chief of Staff 1st Area Army
    02.09.1945-26.12.1956 POW USSR
    26.12.1956-DD.MM.RRRR Released
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/坂間訓一
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189295#548950Verze : 1
    MOD