Ústí

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 348 příspěvků vloženo, 1080 editováno a 329 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ústí

hradiště

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Ústí Usti
    Další názvy:
    Other Names:
    Hradištěk
    Teplice
    Typ:
    Style:
    hradiště hillfort
    Stav:
    Condition:
    nepatrné zbytky small relics
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Obec:
    Municipality:
    Ústí Usti
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°31'23.66"N 17°45'16.11"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.RRRR
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    - -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=5647
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189460#549166Verze : 1