Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 368 příspěvků vloženo, 1705 editováno a 347 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Komacu, Misao

Misao Komatsu / 小松巳三雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Komacu Komatsu
    Jméno:
    Given Name:
    Misao Misao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    小松巳三雄 / こまつ・みさお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.07.1893 Tokio /
    12.07.1893 Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.03.1947 ? Zajatecký tábor /
    13.03.1947 ? POW Camp /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: 8. armáda Chief of Staff: 8th Army
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/小松巳三雄
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189627#549339Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Komacu Komatsu
    Jméno:
    Given Name:
    Misao Misao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    小松巳三雄 / こまつ・みさお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-25.05.1916 Vojenská akadémia
    26.12.1924-06.12.1927 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-25.05.1916 Military Academy
    26.12.1924-06.12.1927 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1917 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitám
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1939 plukovník
    01.03.1944 generálmajor
    25.12.1917 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1939 Colonel
    01.03.1944 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1939-01.03.1941 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia

    Ručně vyplněné položky:
    01.08.1939-01.03.1941 náčelník oddelenia výskumu Armádneho vojnového kolégia
    01.03.1941-12.11.1941 náčleník štábu 8. divízie
    12.11.1941-01.08.1942 náčelník Zvláštnej agentúry Dalian
    01.08.1942-15.10.1942 náčelník Zvláštnej agentúry Mudanjiang (Botankuo)
    15.10.1942-10.06.1943 náčelník Zvláštnej agentúry Dalian
    10.06.1943-30.06.1944 asistent náčelníka Zvláštnej agentúry Kwantungskej armády
    10.06.1943-02.09.1945 náčelník Zvláštnej agentúry Kwantungskej armády
    02.09.1945-DD.MM.RRRR vojnový zajatec SSSR
    Automatically linked items:
    01.08.1939-01.03.1941 Commander : Research Department of the Army War College

    Manually added items:
    01.08.1939-01.03.1941 Head of Research Department Army War College
    01.03.1941-12.11.1941 8th Division Chief of Staff
    12.11.1941-01.08.1942 Chief of Dalian Special Agency
    01.08.1942-15.10.1942 Chief of Mudanjiang (Botankuo) Special Agency
    15.10.1942-10.06.1943 Chief of Dalian Special Agency
    10.06.1943-30.06.1944 Assistant Head of Kwantung Army Special Agency
    10.06.1943-02.09.1945 Head of Kwantung Army Special Agency
    02.09.1945-DD.MM.RRRR POW USSR
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/小松巳三雄
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189627#549602Verze : 1
    MOD