Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 401 příspěvků vloženo, 1854 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Mijoši, Jasujuki

Yasuyuki Miyoshi / 三好康之

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mijoši Miyoshi
    Jméno:
    Given Name:
    Jasujuki Yasuyuki
    Jméno v originále:
    Original Name:
    三好康之 / みよし・やすゆき
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.08.1989 ?, prefektura Hirošima /
    12.08.1989 ?, Hiroshima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.11.1989 ?
    06.11.1989 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 30. letecká bitevní skupina
    velitel: 12. letecká divize
    Commander: 30th Air Combat Group
    Commander: 12th Air Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/三好康之
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189719#549613Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mijoši Miyoshi
    Jméno:
    Given Name:
    Jasujuki Yasuyuki
    Jméno v originále:
    Original Name:
    三好康之 / みよし・やすゆき
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1919 Vojenská akadémia
    26.12.1927-27.11.1930 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-28.05.1919 Military Academy
    26.12.1927-27.11.1930 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1919 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1939 plukovník
    02.08.1943 generálmajor
    25.12.1919 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1939 Colonel
    02.08.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.09.1941-24.03.1942 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia

    Ručně vyplněné položky:
    01.08.1938-01.08.1939 štábny dôstojník Kwantungská armáda
    01.08.1939-01.08.1940 starśí štábny dôstojník, Zvláštna leteská skupina
    01.08.1940-15.09.1941 inštruktor, Armádne vojnové kolégium
    15.09.1941-24.03.1942 náčelník Oddelenia výskumu Armádne vojnové kolégium
    24.03.1942-15.04.1942 náčelník štábu 5. letecká skupina
    15.04.1942-02.08.1943 náčelník štábu 5. letecká divízia
    02.08.1943-20.06.1944 náčelník oddelenia Mito Branch, Akeno Amádna letecká škola
    20.06.1944-13.09.1944 velitel leteskej výcvikovej divízie Hitachi
    13.09.1944-16.05.1945 velitel 12. leteckej divízie
    16.05.1945-02.09.1945 velitel 30. leteckej bitevnej skupiny
    10.09.1945-DD.MM.1945 zástupca načelníka štábu Centrálneho armádneho okresu
    21.09.1945-DD.MM.1945 zástupca načelníka štábu 2. všeobecnej armády
    Automatically linked items:
    15.09.1941-24.03.1942 Commander : Research Department of the Army War College

    Manually added items:
    01.08.1938-01.08.1939 Staff Officer, Kwantung Army
    01.08.1939-01.08.1940 Senior Staff Officer, Special Air Group
    01.08.1940-15.09.1941 Instructor, Army War College
    15.09.1941-24.03.1942 Head of Research Department Army War College
    24.03.1942-15.04.1942 Chief of Staff, 5th Air Group
    15.04.1942-02.08.1943 Chief of Staff, 5th Air Division
    02.08.1943-20.06.1944 Head of the Mito Branch, Akeno Army Aviation School
    20.06.1944-13.09.1944 Hitachi Air Training Division Commander
    13.09.1944-16.05.1945 12th Air Division Commander
    16.05.1945-02.09.1945 30th Air Combat Group Commander
    10.09.1945-DD.MM.1945 Deputy Chief of Staff, Central Army District
    21.09.1945-DD.MM.1945 Deputy Chief of Staff, 2nd General Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/三好康之
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189719#549623Verze : 1
    MOD