Shimada, Nagao

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 394 příspěvků vloženo, 1250 editováno a 396 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Shimada, Nagao

Nagao Shimada / 島田永男

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Šimada Shimada
    Jméno:
    Given Name:
    Nagao Nagao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    島田永男 / しまだ・ながお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor (in memoriam) Major General (in memoriam)
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.05.1898 ?, prefektura Saga /
    25.05.1898 ?, Saga Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    28.06.1945 ?
    28.06.1945 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu: 105. divize Chief of Staff: 105th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/島田永男
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189722#549626Verze : 2
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Šimada Shimada
    Jméno:
    Given Name:
    Nagao Nagao
    Jméno v originále:
    Original Name:
    島田永男 / しまだ・ながお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.05.1920 Vojenská akadémia
    DD.08.1937-DD.05.1938 špecializovaný kurz Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-26.05.1920 Military Academy
    DD.08.1937-DD.05.1938 Army War College Specialized Course
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1920 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    02.08.1943 plukovník
    28.06.1945 generálmajor (in memoriam)
    25.12.1920 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    02.08.1943 Colonel
    28.06.1945 Major General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.MM.1943-07.01.1944 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia


    DD.MM.1943-07.01.1944 náčelník výskumného oddelenia Armádneho vojnového kolégia
    07.01.1944-07.11.1944 velitel 11. samostatného pešieho pluku
    07.11.1944-28.06.1945 náčelník štábu 105. divízie
    28.06.1945-DD.MM.RRRR sebevražda
    DD.MM.1943-07.01.1944 Commander : Research Department of the Army War College


    DD.MM.1943-07.01.1944 Head of Research Department, Army War College
    07.01.1944-07.11.1944 11th Independent Infantry Regiment Commander
    07.11.1944-28.06.1945 Chief of Staff, 105th Division
    28.06.1945-DD.MM.RRRR Comitted Suicide
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/島田永男
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189722#549627Verze : 1
    MOD