Ómae, Kenzaburó

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 429 příspěvků vloženo, 1569 editováno a 351 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ómae, Kenzaburó

Kenzaburo Omae / 大前憲三郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ómae Ōmae
    Jméno:
    Given Name:
    Kenzaburó Kenzaburō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    大前憲三郎 / おおまえ・けんざぶろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    26.11.1893 ?
    26.11.1893 ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    23.04.1952 ?
    23.04.1952 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 25. samostatný ženijní pluk Commander: 25th Independent Engineer Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189724#549629Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ómae Ōmae
    Jméno:
    Given Name:
    Kenzaburó Kenzaburō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    大前憲三郎 / おおまえ・けんざぶろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    15.07.1938 plukovník
    01.08.1942 generálmajor
    30.04.1945 generálporučík
    DD.MM.RRRR Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    15.07.1938 Colonel
    01.08.1942 Major General
    30.04.1945 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.03.1938-15.07.1938 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    15.07.1938-01.08.1939 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    15.10.1943-30.04.1945 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    30.04.1945-31.08.1945 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    01.03.1938-01.08.1939 náčelník Triangulačnej sekcie, Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.08.1939-01.07.1942 velitel 25. samostatného ženijného pluku
    01.07.1942-10.06.1943 náčelník sekcie polného výstrojného matriálu Západnej armády
    10.06.1943-15.10.1943 pridelený k Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    15.10.1943-02.09.1945 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.03.1938-15.07.1938 Commander : Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    15.07.1938-01.08.1939 Commander : Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    15.10.1943-30.04.1945 Commander : Land Surveying Department
    30.04.1945-31.08.1945 Commander : Land Surveying Department


    01.03.1938-01.08.1939 Chief of Triangulation Section, Land Surveying Department Army General Staff
    01.08.1939-01.07.1942 25th Independent Engineer Regiment Commander
    01.07.1942-10.06.1943 Chief of Ordnance Section, Western Army
    10.06.1943-15.10.1943 Attached to the Land Surveying Department, General Staff
    15.10.1943-02.09.1945 Head of Land Surveying Department, General Staff
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    http://sakurataro.org/db/大前憲三郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189724#549630Verze : 2
    MOD