Išii, Eikicu

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 439 příspěvků vloženo, 1609 editováno a 364 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Išii, Eikicu

Eikitsu Ishii / 石井英橘

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išii Ishii
    Jméno:
    Given Name:
    Eikicu Eikitsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石井英橘 / いしい・えいきつ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.11.1881 ?, prefektura Wakajama /
    30.11.1881 ?, Wakayama Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.09.1945 ?
    06.09.1945 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 16. ženijný pluk Commander: 16th Engineer Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/石井英橘
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189744#549670Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Išii Ishii
    Jméno:
    Given Name:
    Eikicu Eikitsu
    Jméno v originále:
    Original Name:
    石井英橘 / いしい・えいきつ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.09.1909-10.07.1912 Technologický inštitút, Tokyjská Imperiálna univerzita
    DD.09.1909-10.07.1912 Institute of Technology, Imperial University of Tokyo
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-22.11.1901 vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-18.12.1907 Armádna delostrelecká technická škola
    DD.MM.RRRR-22.11.1901 Military Academy
    DD.MM.RRRR-18.12.1907 Army Artillery Engineering School
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    23.06.1902 podporučík
    02.08.1904 poručík
    21.12.1907 kapitán
    02.05.1916 major
    01.11.1919 podplukovník
    06.08.1923 plukovník
    10.08.1928 generálmajor
    07.12.1932 generálporučík
    23.06.1902 Second Lieutenant
    02.08.1904 Lieutenant
    21.12.1907 Captain
    02.05.1916 Major
    01.11.1919 Lieutenant Colonel
    06.08.1923 Colonel
    10.08.1928 Major General
    07.12.1932 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    06.08.1923-02.03.1926 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.08.1929-07.12.1932 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    23.06.1902-09.10.1907 Železničný prapor
    09.10.1907-21.12.1907 Adjutant Železničný pluk
    21.12.1907-DD.09.1909 Železničný pluk
    DD.09.1909-25.01.1913 Armádna delostrelecká technická škola
    25.01.1913-11.07.1913 Adjutant Železničný pluk
    11.07.1913-05.12.1913 Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    05.12.1913-15.11.1916 náčelník ? sekcie Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    15.11.1916-06.08.1923 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
    06.08.1923-02.03.1926 náčelník Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    02.03.1926-09.05.1928 velitel 16. ženijného praporu
    09.05.1928-10.08.1928 pridelený k Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    10.08.1928-01.08.1929 náčelník 1. sekcia, Armádny technický výskumný inštitút
    01.08.1929-07.12.1932 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    27.12.1932-DD.MM.RRRR Reserva
    06.08.1923-02.03.1926 Commander : Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.08.1929-07.12.1932 Commander : Land Surveying Department


    23.06.1902-09.10.1907 Railway Battalion
    09.10.1907-21.12.1907 Adjutant Railway Regiment
    21.12.1907-DD.09.1909 Railway Regiment
    DD.09.1909-25.01.1913 Army Artillery Engineering School
    25.01.1913-11.07.1913 Adjutant Railway Regiment
    11.07.1913-05.12.1913 Land Surveying Department
    05.12.1913-15.11.1916 Head of ? Section Land Surveying Department
    15.11.1916-06.08.1923 Instructor, Army Artillery Engineering School
    06.08.1923-02.03.1926 Chief of Triangulation Section Land Surveying Department
    02.03.1926-09.05.1928 Commander 16th Engineer Battalion
    09.05.1928-10.08.1928 Attached to Land Surveying Department
    10.08.1928-01.08.1929 Head of 1st Section, Army Technical Research Institute
    01.08.1929-07.12.1932 Head of Land Surveying Department
    27.12.1932-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    13.04.1932
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -


    29.04.1934
    Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
    2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
    旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/石井英橘
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189744#549924Verze : 2
    MOD