Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 380 příspěvků vloženo, 1765 editováno a 340 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Falkenštejn

zřícenina hradu

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Falkenštejn Falkenstejn
    Další názvy:
    Other Names:
    Falštejn
    Typ:
    Style:
    hrad castle
    Stav:
    Condition:
    zřícenina ruin
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Obec:
    Municipality:
    Konstantinovy Lázně Konstantinovy Lazne
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°53'14.38"N 13°01'05.90"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.RRRR
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    Zřícenina hradu Gutštejn
    Zámek Daňkov
    Zámek Cebiv
    Hradiště Šipín
    Okrouhlé hradiště
    Hradiště Ostrov
    Hradiště Bezemín
    Ruin of castle Gutstejn
    Chateau Dankov
    Chateau Cebiv
    Hillfort Sipin
    Hillfort Okrouhle hradiste
    Hillfort Ostrov
    Hillfort Bezemin
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=454
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189808#549811Verze : 2