Daňkov

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 673 příspěvků vloženo, 2887 editováno a 326 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Daňkov

zámek

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Daňkov Dankov
    Další názvy:
    Other Names:
    Dvůr Gutštejn
    Typ:
    Style:
    zámek chateau
    Stav:
    Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    přístupno příležitostně open on cccasion
    Obec:
    Municipality:
    Konstantinovy Lázně Konstantinovy Lazne
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°51'17.27"N 13°00'51.27"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.1549
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    Zřícenina hradu Gutštejn
    Zámek Cebiv
    Zřícenina hradu Falkenštejn
    Hradiště Šipín
    Okrouhlé hradiště
    Hradiště Ostrov
    Hradiště Bezemín
    Ruin of castle Gutstejn
    Chateau Cebiv
    Ruin of castle Falkenstejn
    Hillfort Sipin
    Hillfort Okrouhle hradiste
    Hillfort Ostrov
    Hillfort Bezemin
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=10896
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189809#549812Verze : 3