Hukvaldy

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 442 příspěvků vloženo, 1408 editováno a 2551 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hukvaldy

zámek

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Hukvaldy Hukvaldy
    Další názvy:
    Other Names:
    Hochwald
    Typ:
    Style:
    zámek chateau
    Stav:
    Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Obec:
    Municipality:
    Hukvaldy Hukvaldy
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°37'24.70"N 18°13'22.19"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.1760 (1855)
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    Zřícenina hradu Hukvaldy Ruin of castle Hukvaldy
    Poznámka:
    Note:
    Od 1760 zpráva panství, od 1855 přestaven na zámek. -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=3442
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189831#549841Verze : 1