Generální velitelství Rothkirch [1944-1944]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 474 příspěvků vloženo, 1964 editováno a 1933 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Generální velitelství Rothkirch [1944-1944]

General Command Rothkirch / Generalkommando Rothkirch

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Generální velitelství Rothkirch General Command Rothkirch
    Originální název:
    Original Name:
    Generalkommando Rothkirch
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.07.1944
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelství branné moci Bělorusko Armed Forces Command Belarus
    Datum zániku:
    Disbanded:
    13.11.1944
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.07.1944-10.07.1944 Skupina armád Střed
    11.07.1944-12.11.1944 3. tanková armáda
    01.07.1944-10.07.1944 Army Group Centre
    11.07.1944-12.11.1944 3rd Tank Army
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

    Velitel:
    Commander:
    01.07.1944-12.11.1944 Rothkirch und Trach, Edwin von (General der Kavallerie)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189883#549904Verze : 0
    MOD