Kuwabara, Širó

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 337 příspěvků vloženo, 1916 editováno a 249 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kuwabara, Širó

Shiro Kuwahara / 桑原四郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kuwabara Kuwabara
    Jméno:
    Given Name:
    Širó Shirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    桑原四郎 / くわばら・しろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.06.1887 ?, prefektura Gifu /
    04.06.1887 ?, Gifu Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    22.04.1966 ?
    22.04.1966 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 25. divize
    velitel: 3. železniční pluk
    Commander: 25th Division
    Commander: 3rd Railroad Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    generals.dk
    http://sakurataro.org/db/桑原四郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189894#549925Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kuwabara Kuwabara
    Jméno:
    Given Name:
    Širó Shirō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    桑原四郎 / くわばら・しろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-27.11.1911 Armádna delostrelecká technická škola
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Military Academy
    DD.MM.RRRR-27.11.1911 Army Artillery Engineering School
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 podporučík
    30.11.1910 poručík
    06.08.1917 kapitán
    15.08.1922 major
    22.12.1926 podplukovník
    01.08.1931 plukovník
    07.03.1936 generálmajor
    09.03.1939 generálporučík
    26.12.1907 Second Lieutenant
    30.11.1910 Lieutenant
    06.08.1917 Captain
    15.08.1922 Major
    22.12.1926 Lieutenant Colonel
    01.08.1931 Colonel
    07.03.1936 Major General
    09.03.1939 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    28.04.1936-30.08.1937 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    26.12.1907-06.10.1917 9. ženijný prapor
    06.10.1917-15.01.1918 Adjutant 9. ženijný prapor
    15.01.1918-29.01.1923 pridelený k Armádnej zbrojovke
    29.01.1923-17.03.1923 pridelený k Armádnej delostreleckej technickej škole
    17.03.1923-01.05.1925 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
    01.05.1925-01.10.1926 Kancelária vojenskej služby Ministertvo armády
    01.10.1926-25.10.1929 starší štábny dôstojník, Sekcia prípravy obrany, Kancelária vojenskej služby Ministertvo armády
    01.08.1929-25.10.1929 Sekcia armádnich ženistov
    25.10.1929-11.03.1931 10. ženijný prapor
    11.03.1931-18.03.1933 náčelník Sekcia prípravy obrany, Kancelária vojenskej služby Ministertvo armády
    23.04.1931-18.03.1933 výskumný team Armádna spojovacia škola
    18.03.1933-20.02.1934 Inštruktor Armádna spojovacia škola
    01.08.1933-20.02.1934 výskumný team, Armádna ženijná škola
    20.02.1934-01.08.1935 velitel 3. ženijného pluku
    01.08.1935-28.04.1936 náčelník ženijnej sekcie Armádna ženijná škola
    28.04.1936-30.08.1937 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    30.08.1937-15.07.1938 náčelník 1. železničného inšpektoriátu
    15.07.1938-01.08.1940 Inšpektor ženistov
    01.08.1940-15.10.1941 velitel 25. divízie
    02.12.1941-DD.MM.RRRR Reserva
    28.04.1936-30.08.1937 Commander : Land Surveying Department


    26.12.1907-06.10.1917 9th Engineer Battalion
    06.10.1917-15.01.1918 Adjutant 9th Engineer Battalion
    15.01.1918-29.01.1923 Attached to Army Weapons Factory
    29.01.1923-17.03.1923 Attached to Army Artillery Engineering School
    17.03.1923-01.05.1925 Instructor, Army Artillery Engineering School
    01.05.1925-01.10.1926 Military Service Bureau Army Ministry
    01.10.1926-25.10.1929 Senior Staff Officer, Defence Preparations Section, Military Service Bureau Army Ministry
    01.08.1929-25.10.1929 Army Engineering Section
    25.10.1929-11.03.1931 10th Engineer Battalion
    11.03.1931-18.03.1933 Chief of Defence Preparations Section, Military Service Section Army Ministry
    23.04.1931-18.03.1933 Research Staff Army Communication School
    18.03.1933-20.02.1934 Instructor at the Army Engineering School
    01.08.1933-20.02.1934 Research Staff Army Engineering School
    20.02.1934-01.08.1935 3rd Railroad Regiment Commander
    01.08.1935-28.04.1936 Head of Enginering Department, Army Engineering School
    28.04.1936-30.08.1937 Head of Land Surveying Department
    30.08.1937-15.07.1938 Head of 1st Railroad Inspectorate
    15.07.1938-01.08.1940 Inspector of Engineers
    01.08.1940-15.10.1941 25th Division Commander
    02.12.1941-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    29.04.1934
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -


    09.11.1937
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -


    29.04.1940
    Řád Posvátného pokladu 1. třídy
    Order of Sacred Treasure 1st Class
    瑞宝大綬章 / ずいほうだいじゅしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    generals.dk
    http://sakurataro.org/db/桑原四郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189894#549927Verze : 1
    MOD