Noguči, Masajoši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 419 příspěvků vloženo, 1168 editováno a 461 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Noguči, Masajoši

Masayoshi Noguchi / 野口正義

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Noguči Noguchi
    Jméno:
    Given Name:
    Masajoši Masayoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    野口正義 / のぐち・まさよし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.05.1887 ?, prefektura Ibaraki /
    17.05.1887 ?, Ibaraki Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    08.04.1968 ?
    08.04.1968 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 1. železniční pluk Commander: 1st Railroad Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/野口正義
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189896#549928Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Noguči Noguchi
    Jméno:
    Given Name:
    Masajoši Masayoshi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    野口正義 / のぐち・まさよし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-10.07.1916 Civilné inžinierstvo Tokyjská Imperiálna univerzita
    DD.MM.RRRR-10.07.1916 Civil Engineering Tokyo Imperial University
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-27.05.1908 vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-26.11.1912 Armádna delostrelecká technická škola
    DD.MM.RRRR-27.05.1908 Military Academy
    DD.MM.RRRR-26.11.1912 Army Artillery Engineering School
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1908 podporučík
    26.12.1911 poručík
    26.07.1918 kapitán
    15.03.1924 major
    24.03.1928 podplukovník
    08.08.1932 plukovník
    01.03.1937 generálmajor
    01.08.1939 generálporučík
    25.12.1908 Second Lieutenant
    26.12.1911 Lieutenant
    26.07.1918 Captain
    15.03.1924 Major
    24.03.1928 Lieutenant Colonel
    08.08.1932 Colonel
    01.03.1937 Major General
    01.08.1939 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1933-01.08.1934 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.11.1937-09.03.1939 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    25.12.1908-14.01.1909 7. ženijný prapor
    14.01.1909-29.07.1918 Železničný pluk
    29.07.1918-15.04.1919 Sekcia armádneho technického dohladu
    15.04.1919-25.07.1919 pridelený k Armádnemu technickému veleniu
    25.07.1919-15.09.1932 štábny dôstojník Armádne technické velenie
    01.05.1933-01.08.1933 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
    01.08.1933-01.08.1934 náčelník Triangulačnej sekcie, Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    14.05.1934-01.08.1934 štábny dôstojník Armádne technické velenie
    01.08.1934-01.08.1935 velitel 1. železničného pluku
    01.08.1935-28.04.1936 pridelený k Armádnemu technickému veleniu
    28.04.1936-01.11.1937 výkonný dôstojník Armádna delostrelecká technická škola
    01.11.1937-09.03.1939 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    09.03.1939-01.08.1942 náčelník Oddelenia armádnych fortifikácii
    12.08.1942-DD.MM.RRRR Reserva
    01.08.1933-01.08.1934 Commander : Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.11.1937-09.03.1939 Commander : Land Surveying Department


    25.12.1908-14.01.1909 7th Engineer Battalion
    14.01.1909-29.07.1918 Railway Regiment
    29.07.1918-15.04.1919 Army Technical Review Section
    15.04.1919-25.07.1919 Attached to Army Technical Headquarters
    25.07.1919-15.09.1932 Staff Officer Army Technical Headquarters
    01.05.1933-01.08.1933 Instructor, Army Artillery Engineering School
    01.08.1933-01.08.1934 Head of Triangulation Section, Land Surveying Department
    14.05.1934-01.08.1934 Staff Officer Army Technical Headquarters
    01.08.1934-01.08.1935 1st Railway Regiment Commander
    01.08.1935-28.04.1936 Attached to Army Technical Headquarters
    28.04.1936-01.11.1937 Executive Officer, Army Artillery Engineering School
    01.11.1937-09.03.1939 Head of Land Surveying Department
    09.03.1939-01.08.1942 Head of Army Fortification Department
    12.08.1942-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    11.09.1940
    Řád Posvátného pokladu 2. třídy
    Order of Sacred Treasure 2nd Class
    瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/野口正義
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189896#549952Verze : 2
    MOD