Nakadžima, Misuo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 479 příspěvků vloženo, 1824 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Nakadžima, Misuo

Misuo Nakajima / 中島三栖雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nakadžima Nakajima
    Jméno:
    Given Name:
    Misuo Misuo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    中島三栖雄 / なかじま・みすお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.02.1889 ?, prefektura Hirošima /
    19.02.1889 ?, Hiroshima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.02.1983 ?
    03.02.1983 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 11. ženijná skupina Commander: 11th Engineer Group
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/中島三栖雄
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189911#549953Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nakadžima Nakajima
    Jméno:
    Given Name:
    Misuo Misuo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    中島三栖雄 / なかじま・みすお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1907-27.05.1909 Vojenská akadémia
    DD.MM.1907-27.05.1909 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1909 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    07.03.1936 plukovník
    09.03.1939 generálmajor
    25.12.1909 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    07.03.1936 Colonel
    09.03.1939 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    16.04.1934-07.03.1936 Velitel : Geografická sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    07.03.1936-16.05.1936 Velitel : Geografická sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    09.03.1939-01.08.1940 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    16.04.1934-16.05.1936 náčelník Geografické sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    16.05.1936-09.03.1939 velitel 3. ženijného pluku
    09.03.1939-01.08.1940 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    31.08.1940-25.03.1942 Reserva
    25.03.1942-01.08.1943 velitel 11. ženijnej skupiny
    01.08.1943-DD.MM.RRRR Demobilizovaný
    16.04.1934-07.03.1936 Commander : Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    07.03.1936-16.05.1936 Commander : Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    09.03.1939-01.08.1940 Commander : Land Surveying Department


    16.04.1934-16.05.1936 Head of Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    16.05.1936-09.03.1939 3rd Engineer Regiment Commander
    09.03.1939-01.08.1940 Head of Land Surveying Department
    31.08.1940-25.03.1942 Reserve
    25.03.1942-01.08.1943 11th Engineer Group Commander
    01.08.1943-DD.MM.RRRR Demobilised
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/中島三栖雄
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189911#549956Verze : 2
    MOD