Šimoda, Nobuo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 556 příspěvků vloženo, 2212 editováno a 309 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Šimoda, Nobuo

Nobuo Shimoda / 下田宣力

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Šimoda Shimoda
    Jméno:
    Given Name:
    Nobuo Nobuo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    下田宣力 / しもだ・のぶお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík (in memoriam) Lieutenant General (in memoriam)
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.07.1891 ?, prefektura Mijagi /
    21.07.1891 ?, Miyagi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    26.01.1943 ?
    26.01.1943 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 3. železniční pluk Commander: 3rd Railway Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/下田宣力
    admiral3166.ddo.jp
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189913#549959Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Šimoda Shimoda
    Jméno:
    Given Name:
    Nobuo Nobuo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    下田宣力 / しもだ・のぶお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    24.12.1912 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.05.1933 plukovník
    01.08.1939 generálmajor
    26.01.1943 generálporučík (in memoriam)
    24.12.1912 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.05.1933 Colonel
    01.08.1939 Major General
    26.01.1943 Lieutenant General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1936-01.03.1938 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.08.1940-15.04.1942 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    01.08.1933-01.03.1938 náčelník Triangulačnej sekcie Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.03.1938-01.08.1939 velitel 3. železničného pluku
    01.08.1939-01.08.1940 výkonný dôstojník Armádna delostrelecká technická škola
    01.08.1940-15.04.1942 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    15.04.1942-26.01.1943 Superintendant 2. železnice
    26.01.1943-DD.MM.RRRR KIA
    01.08.1936-01.03.1938 Commander : Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.08.1940-15.04.1942 Commander : Land Surveying Department


    01.08.1933-01.03.1938 Head of Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.03.1938-01.08.1939 3rd Railway Regiment Commander
    01.08.1939-01.08.1940 Executive Officer Army Artillery Engineering School
    01.08.1940-15.04.1942 Head of Land Surveying Department
    15.04.1942-26.01.1943 2nd Railway Superintendant
    26.01.1943-DD.MM.RRRR KIA
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/下田宣力
    admiral3166.ddo.jp
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189913#549961Verze : 2
    MOD