Kawahito, Kijotaró

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 417 příspěvků vloženo, 1319 editováno a 2498 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kawahito, Kijotaró

Kiyotaro Kawahito / 川人潔太郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawahito Kawahito
    Jméno:
    Given Name:
    Kijotaró Kiyotarō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    川人潔太郎 / かわひと・きよたろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.11.1868 ?, prefektura Tokušima /
    03.11.1868 ?, Tokushima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    21.02.1925 ?
    21.02.1925 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/川人潔太郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189915#549963Verze : 2
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kawahito Kawahito
    Jméno:
    Given Name:
    Kijotaró Kiyotarō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    川人潔太郎 / かわひと・きよたろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.07.1889 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-25.11.1893 Armádna delostrelecká technická škola
    28.12.1897-20.12.1900 Armádne vojnové kolégium
    DD.MM.RRRR-26.07.1889 Military Academy
    DD.MM.RRRR-25.11.1893 Army Artillery Engineering School
    28.12.1897-20.12.1900 Army War College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.07.1889 podporučík
    01.11.1893 poručík
    05.11.1896 kapitán
    19.12.1902 major
    18.07.1905 podplukovník
    30.11.1910 plukovník
    18.08.1916 generálmajor
    01.11.1919 generálporučík
    26.07.1889 Second Lieutenant
    01.11.1893 Lieutenant
    05.11.1896 Captain
    19.12.1902 Major
    18.07.1905 Lieutenant Colonel
    30.11.1910 Colonel
    18.08.1916 Major General
    01.11.1919 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    14.02.1912-10.08.1914 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    26.07.1889-27.02.1894 5. ženijný prapor
    27.02.1894-20.04.1895 Ženijná sekcia Pevnost Yura
    20.04.1895-03.12.1896 Adjutant Pevnost Shimonoseki
    03.12.1896-14.08.1897 5. ženijný prapor
    14.08.1897-18.01.1898 Inštruktor, Vojenská akadémia
    18.01.1898-17.12.1901 3. ženijný prapor
    17.12.1901-19.12.1902 Inštruktor, Vojenská akadémia
    19.12.1902-18.07.1905 pridelený k Inšpektoriátu ženistov
    18.07.1905-20.04.1906 štábny dôstojník 16. divízia
    20.04.1906-13.02.1907 štábny dôstojník Pevnost Shimonoseki
    13.02.1907-21.12.1908 velitel 10. ženijného praporu
    21.12.1908-30.11.1910 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
    21.09.1910-30.11.1910 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    30.11.1910-14.02.1912 Sekcia armádneho technického dohladu
    09.12.1910-26.01.1912 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
    14.02.1912-10.08.1914 náčelník Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    10.08.1914-22.11.1914 pridelený k veleniu Armádnej prepravy
    22.11.1914-18.08.1916 náčelník Mimoriadnej armádnej karantény ?
    18.08.1916-25.07.1919 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
    01.11.1919-DD.MM.RRRR Reserva
    14.02.1912-10.08.1914 Commander : Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff


    26.07.1889-27.02.1894 5th Engineer Battalion
    27.02.1894-20.04.1895 Engineers Section Yura Fortress
    20.04.1895-03.12.1896 Adjutant Shimonoseki Fortress
    03.12.1896-14.08.1897 5th Engineer Battalion
    14.08.1897-18.01.1898 Instructor, Military Academy
    18.01.1898-17.12.1901 3rd Engineer Battalion
    17.12.1901-19.12.1902 Instructor, Military Academy
    19.12.1902-18.07.1905 Attached to Engineer Inspectorate
    18.07.1905-20.04.1906 Staff Officer 16th Division
    20.04.1906-13.02.1907 Staff Officer Shimonoseki Fortress
    13.02.1907-21.12.1908 10th Engineers Battalion Commander
    21.12.1908-30.11.1910 Instructor, Army Artillery Engineering School
    21.09.1910-30.11.1910 Military Science Instructor, Army War College
    30.11.1910-14.02.1912 Army Technical Review Section
    09.12.1910-26.01.1912 Military Science Instructor, Army War College
    14.02.1912-10.08.1914 Head of Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    10.08.1914-22.11.1914 Attached to Army Transport HQ
    22.11.1914-18.08.1916 Head of Extraordinary Army Quarantine ?
    18.08.1916-25.07.1919 Instructor, Army Artillery Engineering School
    01.11.1919-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    01.04.1906
    Řád Zlatého luňáka 4. třídy
    Order of Golden Kite 4th Class
    功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
    -


    07.11.1915
    Řád Vycházejícího slunce 3. třída
    3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
    旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/川人潔太郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189915#549980Verze : 1
    MOD