Kubo, Teizó

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 469 příspěvků vloženo, 1293 editováno a 446 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kubo, Teizó

Teizo Kubo / 久保禎三

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kubo Kubo
    Jméno:
    Given Name:
    Teizó Teizō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    久保禎三 / くぼ・ていぞう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    05.01.1894 ?, prefektura Gunma /
    05.01.1894 ?, Gunma Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    08.08.1968 ?
    08.08.1968 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 6. železniční pluk Commander: 6th Railroad Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/久保禎三
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189932#549986Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kubo Kubo
    Jméno:
    Given Name:
    Teizó Teizō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    久保禎三 / くぼ・ていぞう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-26.05.1916 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-26.05.1916 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1916 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    15.07.1938 plukovník
    01.08.1942 generálmajor
    30.04.1945 generálporučík
    26.12.1916 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    15.07.1938 Colonel
    01.08.1942 Major General
    30.04.1945 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.08.1939-05.12.1940 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    15.07.1938-01.08.1939 Inštruktor, Armádne vojnove kolégium
    01.08.1939-05.12.1940 náčelník Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    05.12.1940-10.08.1942 velitel 6. železničneho pluku
    10.08.1942-15.07.1944 náčelník Sekcie fortifikácii Kwantungskej armády
    15.07.1944-20.01.1945 náčelník Sekcie fortifikácii Všeobecnej obrannej armády
    20.01.1945-DD.09.1945 velitel 4. polného operačného železničného velitelstva
    01.08.1939-05.12.1940 Commander : Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff


    15.07.1938-01.08.1939 Instructor, Army War College
    01.08.1939-05.12.1940 Head of Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    05.12.1940-10.08.1942 6th Railway Regiment Commander
    10.08.1942-15.07.1944 Chief of Fortification Section, Kwantung Army
    15.07.1944-20.01.1945 Chief of Fortification Section, General Defence Army
    20.01.1945-DD.09.1945 4th Field Operations Railroad Command Commander
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/久保禎三
    www.generals.dk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189932#549995Verze : 1
    MOD