Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 380 příspěvků vloženo, 1770 editováno a 342 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Mizuno, Taidži

Taiji Mizuno / 水野泰治

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mizuno Mizuno
    Jméno:
    Given Name:
    Taidži Taiji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    水野泰治 / みずの・たいじ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Aiči /
    DD.MM.RRRR ?, Aichi Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 5. ženijný prapor Commander: 5th Engineer Battalion
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/水野泰治
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189939#549998Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mizuno Mizuno
    Jméno:
    Given Name:
    Taidži Taiji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    水野泰治 / みずの・たいじ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-24.10.1904 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-24.10.1904 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1904 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    16.03.1929 plukovník
    01.08.1933 generálmajor
    01.11.1904 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    16.03.1929 Colonel
    01.08.1933 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    11.03.1931-01.08.1933 Velitel : Geografická sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu

    Ručně vyplněné položky:
    10.08.1928-11.03.1931 velitel 5. ženijného praporu
    11.03.1931-01.08.1933 náčelník Geografické sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.08.1933-01.08.1934 náčelník ženistov Armádna delostrelecká technická škola
    30.09.1934-DD.MM.RRRR Reserva
    Automatically linked items:
    11.03.1931-01.08.1933 Commander : Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff

    Manually added items:
    10.08.1928-11.03.1931 5th Engineer Battalion Commander
    11.03.1931-01.08.1933 Head of Geography Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.08.1933-01.08.1934 Head of Engineers Army Artillery Engineering School
    30.09.1934-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/水野泰治
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189939#550015Verze : 1
    MOD