Itó, Tadaši

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 570 příspěvků vloženo, 2258 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Itó, Tadaši

Tadashi Ito / 伊藤精

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Itó Itō
    Jméno:
    Given Name:
    Tadaši Tadashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    伊藤精 / いとう・ただし
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.07.1886 ?, prefektura Išikawa /
    27.07.1886 ?, Ishikawa Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.05.1969 ?
    24.05.1969 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 2. ženijní pluk Commander: 2nd Engineer Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/伊藤精
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189949#550019Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Itó Itō
    Jméno:
    Given Name:
    Tadaši Tadashi
    Jméno v originále:
    Original Name:
    伊藤精 / いとう・ただし
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-31.05.1907 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    26.12.1907 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1934 plukovník
    01.03.1938 generálmajor
    26.12.1907 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1934 Colonel
    01.03.1938 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    21.04.1933-01.08.1934 Velitel : Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.08.1934-01.08.1935 Velitel : Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    21.04.1933-01.08.1935 velitel Kreslící sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.08.1935-01.08.1936 velitel Kartografickej jednotky Kwantungskej armády
    01.08.1936-01.03.1939 velitel 2. ženijného pluku
    25.03.1939-DD.MM.RRRR Reserva
    21.04.1933-01.08.1934 Commander : Drafting Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.08.1934-01.08.1935 Commander : Drafting Section of the Land Surveying Department Army General Staff


    21.04.1933-01.08.1935 Head of Drafting Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.08.1935-01.08.1936 Kwantung Army Survey Unit Commander
    01.08.1936-01.03.1939 2nd Engineer Regiment Commander
    25.03.1939-DD.MM.RRRR Reserve
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/伊藤精
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189949#550023Verze : 1
    MOD