Hikiči, Takeo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 479 příspěvků vloženo, 1824 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hikiči, Takeo

Takeo Hikichi / 引地武雄

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hikiči Hikichi
    Jméno:
    Given Name:
    Takeo Takeo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    引地武雄 / ひきち・たけお
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    podplukovník Lieutenant Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Fukušima /
    DD.MM.RRRR ?, Fukushima Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 331. pěší pluk Commander: 331st Infantry Regiment
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189963#550037Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hikiči Hikichi
    Jméno:
    Given Name:
    Takeo Takeo
    Jméno v originále:
    Original Name:
    引地武雄 / ひきち・たけお
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-19.07.1927 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-19.07.1927 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.10.1927 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    25.10.1927 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    12.02.1945-DD.09.1945 Velitel : Sekce vzdělávání Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    DD.MM.RRRR-12.02.1945 Velitel : 2. sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    DD.MM.RRRR-12.02.1945 náčelník 2. sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    12.02.1945-DD.09.1945 nácelník Sekce vzdělávání Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    14.04.1945-05.06.1945 pridelený k Armádnej škole pechoty
    05.06.1945-DD.09.1945 velitel 311. pešieho pluku
    12.02.1945-DD.09.1945 Commander : Education section of the Land Surveying Department Army General Staff
    DD.MM.RRRR-12.02.1945 Commander : 2nd Section of the Land Surveying Department Army General Staff


    DD.MM.RRRR-12.02.1945 Head of 2nd Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    12.02.1945-DD.09.1945 Head of Education section of the Land Surveying Department Army General Staff
    14.04.1945-05.06.1945 Attached to Army Infantry School
    05.06.1945-DD.09.1945 331st Infantry Regiment Commander
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    sakurataro.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189963#550038Verze : 3
    MOD