Ogawa, Saburó

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 429 příspěvků vloženo, 1567 editováno a 351 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ogawa, Saburó

Saburo Ogawa / 小川三郎

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ogawa Ogawa
    Jméno:
    Given Name:
    Saburó Saburō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    小川三郎 / おがわ・さぶろう
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR Tokio /
    DD.MM.RRRR Tokyo /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/小川三郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189966#550041Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Ogawa Ogawa
    Jméno:
    Given Name:
    Saburó Saburō
    Jméno v originále:
    Original Name:
    小川三郎 / おがわ・さぶろう
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1914 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-28.05.1914 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    25.12.1914 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    09.03.1939 plukovník
    02.08.1943 generálmajor
    25.12.1914 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    09.03.1939 Colonel
    02.08.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    30.04.1941-02.08.1943 Velitel : Administrativní sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    15.07.1938-09.03.1939 velitel 27. ženijného pluku
    09.03.1939-03.04.1941 náčelník Oddelenia výskumu Armádnej ženijnej školy
    30.04.1941-02.08.1943 náčelník Administrativní sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    02.08.1943-26.06.1944 náčelník Mapovacej sekcie Kwantungskej armády
    26.06.1944-DD.09.1945 náčelník Mapovacej sekcie Južnej armády
    30.04.1941-02.08.1943 Commander : Administration Section of the Land Surveying Department Army General Staff


    15.07.1938-09.03.1939 27th Engineer Regiment Commander
    09.03.1939-03.04.1941 Head of Research Department Army Engineer School
    30.04.1941-02.08.1943 Head of Administration Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    02.08.1943-26.06.1944 Head of Land Surveying Section Kwantung Army
    26.06.1944-DD.09.1945 Head of Land Surveying Section Southern Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/小川三郎
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189966#550042Verze : 1
    MOD