Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 351 příspěvků vloženo, 1420 editováno a 277 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Pomezí

zřícenina hradu

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Pomezí Pomezi
    Další názvy:
    Other Names:
    Markl
    Typ:
    Style:
    hrad castle
    Stav:
    Condition:
    zřícenina ruin
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Obec:
    Municipality:
    Pomezí Pomezi
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°01'29.185"N 15°13'34.988"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.RRRR
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    Zřícenina hradu Landštejn
    Zámek Dobrohoř
    Ruin of castle Landstejn
    Chateau Dobrohor
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=3601
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189971#550047Verze : 2