Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 388 příspěvků vloženo, 1515 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velící generál zajišťovacích jednotek a velitelství týlové oblasti skupiny armád Sever [1942-1944]

Commanding General of Security Troops and Army Group Rear Area Command North / Kommandierender General der Sicherungstruppen und Befehlshaber im Heeresgebiet Nord

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velící generál zajišťovacích jednotek a velitelství týlové oblasti skupiny armád Sever Commanding General of Security Troops and Army Group Rear Area Command North
    Originální název:
    Original Name:
    Kommandierender General der Sicherungstruppen und Befehlshaber im Heeresgebiet Nord
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.03.1942
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Velitelství týlové oblasti skupiny armád Sever Army Group Rear Area Command North
    Datum zániku:
    Disbanded:
    26.03.1944
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

    Velitel:
    Commander:
    15.03.1942-31.03.1943 Roques, Franz von (General der Infanterie)
    01.04.1943-26.03.1944 Both, Kuno-Hans von (General der Infanterie)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189972#550048Verze : 0
    MOD