Morimoto, Kandži

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 481 příspěvků vloženo, 1801 editováno a 2396 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Morimoto, Kandži

Kanji Morimoto / 森本歓治

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Morimoto Morimoto
    Jméno:
    Given Name:
    Kandži Kanji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    森本歓治 / もりもと・かんじ
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    plukovník Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR ?, prefektura Hjógo /
    DD.MM.RRRR ?, Hyogo Prefecture /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 11. ženijná skupina Commander: 11th Engineer Group
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/森本歓治
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189990#550077Verze : 1
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Morimoto Morimoto
    Jméno:
    Given Name:
    Kandži Kanji
    Jméno v originále:
    Original Name:
    森本歓治 / もりもと・かんじ
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Vojenská akadémia
    DD.MM.RRRR-28.05.1912 Military Academy
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    24.12.1912 podporučík
    DD.MM.RRRR poručík
    DD.MM.RRRR kapitán
    DD.MM.RRRR major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    01.08.1939 plukovník
    24.12.1912 Second Lieutenant
    DD.MM.RRRR Lieutenant
    DD.MM.RRRR Captain
    DD.MM.RRRR Major
    DD.MM.RRRR Lieutenant Colonel
    01.08.1939 Colonel
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    30.04.1941-01.08.1942 Velitel : 3. sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu


    30.04.1941-01.08.1942 náčelník 3. sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
    01.08.1942-17.04.1944 Sekcia mapovania Kwantunskej armády
    17.04.1944-17.03.1945 Administratívna kancelária velenia armádnej výzbroje
    17.03.1945-14.04.1945 pridelený k armádnym fortifikáciám
    17.03.1945-14.04.1945 dohlad nad fabrikou Kanomensu ?
    14.04.1945-DD.09.1945 velitel 11. ženijnej skupiny
    30.04.1941-01.08.1942 Commander : 3rd Section of the Land Surveying Department Army General Staff


    30.04.1941-01.08.1942 Head of 3rd Section of the Land Surveying Department Army General Staff
    01.08.1942-17.04.1944 Land Surveying Section, Kwantung Army
    17.04.1944-17.03.1945 Administrative Bureau Army Weapons HQ
    17.03.1945-14.04.1945 Attached to Army Fortifications
    17.03.1945-14.04.1945 Kanomensu Factory Supervision ?
    14.04.1945-DD.09.1945 11th Engineers Group Commander
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://sakurataro.org/db/森本歓治
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189990#550078Verze : 1
    MOD