Hošťálkovy

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 481 příspěvků vloženo, 1343 editováno a 475 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hošťálkovy

tvrz přestavěná na zámek

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Hošťálkovy Hostalkovy
    Další názvy:
    Other Names:
    Gotschdorf
    Typ:
    Style:
    zámek chateau
    Stav:
    Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Obec:
    Municipality:
    Hošťálkovy Hostalkovy
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    50°06'46.158"N 17°35'48.281"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.1566
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    Zřícenina hradu Luginsland Ruin of castle Luginsland
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=2876
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/189999#550109Verze : 1