Žampach

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 446 příspěvků vloženo, 1421 editováno a 2555 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Žampach

zámek

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Žampach Zampach
    Další názvy:
    Other Names:
    Sandbach
    Typ:
    Style:
    zámek chateau
    Stav:
    Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Obec:
    Municipality:
    Žampach Zampach
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    50°02'16.55"N 16°25'53.72"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.1672
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    Zřícenina hradu Žampach
    Zřícenina hradu Chudoba
    Ruin of castle Zampach
    Ruin of castle Chudoba
    Poznámka:
    Note:
    Používán jako ústav pro mentálně postižené. -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=9552
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/190369#550700Verze : 2