McMahon, John Eugene

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 472 příspěvků vloženo, 1994 editováno a 937 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

McMahon, John Eugene

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    McMahon McMahon
    Jméno:
    Given Name:
    John Eugene John Eugene
    Jméno v originále:
    Original Name:
    John Eugene McMahon
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.12.1860 Buffalo
    08.12.1860 Buffalo
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    28.01.1920 Princeton, New Jersey
    28.01.1920 Princeton, New Jersey
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/190388#550745Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    McMahon McMahon
    Jméno:
    Given Name:
    John Eugene John Eugene
    Jméno v originále:
    Original Name:
    John Eugene McMahon
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    05.08.1917 Brigádní General
    17.12.1917 generálmajor
    05.08.1917 Brigadier General
    17.12.1917 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.01.1918-05.02.1918 Velitel : 5. divize
    12.07.1918-14.07.1918 Velitel : III. armádní sbor
    06.02.1918-16.10.1918 Velitel : 5. divize
    01.01.1918-05.02.1918 Commander : 5th Division
    06.02.1918-16.10.1918 Commander : 5th Division
    12.07.1918-14.07.1918 Commander : III Army Corps
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/190388#550750Verze : 1
    MOD