Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 325 příspěvků vloženo, 1373 editováno a 308 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Scott, Charles Lewis

Charles Lewis Scott

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Scott Scott
    Jméno:
    Given Name:
    Charles Lewis Charles Lewis
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Scott, Charles Lewis
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.10.1883 ?
    22.10.1883 ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    27.11.1954 ?, West Virginia
    27.11.1954 ?, West Virginia
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: I obrněný sbor Commander: I Armored Corps
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    ww2gravestone.com
    www.findagrave.com
    valor.militarytimes.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/190859#551574Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Scott Scott
    Jméno:
    Given Name:
    Charles Lewis Charles Lewis
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Scott, Charles Lewis
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1901-DD.MM.1905 Vojenská akademie Spojených státu
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1928 Vysoká škola pro velitele a důstojníky štábů Armády Spojených států
    DD.MM.1901-DD.MM.1905 United States Military Academy
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1928 Command and General Staff College
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    02.05.1940 Brigádní General
    02.10.1942 generálmajor (U.S. Army)
    29.06.1948 generálmajor v.v.
    02.05.1940 Brigadier General
    02.10.1942 Major General (U.S. Army)
    29.06.1948 Major General ret.
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    08.10.1938-01.11.1938 Velitel : 64. jezdecká divize
    08.10.1938-01.11.1938 Velitel : 100. divize
    08.10.1938-01.11.1938 Velitel : 7. jezdecká brigáda (mechanizovaná)
    DD.07.1940-DD.11.1940 Velitel : 2. obrněná divize
    DD.11.1940-15.01.1942 Velitel : I. obrněný sbor

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    08.10.1938-01.11.1938 Commander : 7th Cavalry Brigade (Mechanized)
    08.10.1938-01.11.1938 Commander : 64th Cavalry Division
    08.10.1938-01.11.1938 Commander : 100th Division
    DD.07.1940-DD.11.1940 Commander : 2nd Armored Division
    DD.11.1940-15.01.1942 Commander : I Armored Corps

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Medaile za vynikající službu (armáda)
    Distinguished Service Medal (Army)
    Distinguished Service Medal (Army)
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.generals.dk
    ww2gravestone.com
    www.findagrave.com
    valor.militarytimes.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/190859#551575Verze : 1
    MOD