Vysoká zahrada

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 385 příspěvků vloženo, 1225 editováno a 385 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vysoká zahrada

hradiště

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Vysoká zahrada Vysoka zahrada
    Další názvy:
    Other Names:
    Strachotíngrad
    Typ:
    Style:
    hradiště hillfort
    Stav:
    Condition:
    nepatrné zbytky small relics
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Obec:
    Municipality:
    Dolní Věstonice Dolni Vestonice
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°53'28.88"N 16°38'42.70"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.RRRR
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    - -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=10380
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/191058#551968Verze : 1