Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 383 příspěvků vloženo, 1498 editováno a 300 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Drnholec

hrad a zámek

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Drnholec Drnholec
    Další názvy:
    Other Names:
    Dürnholz
    Typ:
    Style:
    hrad a zámek castle and chateau
    Stav:
    Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    nepřístupno closed for public
    Obec:
    Municipality:
    Drnholec Drnholec
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°51'23.67"N 16°29'19.00"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.RRRR
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    Hradiště Hrádek Drnholec Hillfort Hradek Drnholec
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=1966
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/191071#551988Verze : 2
    Avatar
    Drnholec

    Foto vlastní

    Foto vlastní

    Foto vlastní

    Foto vlastní

    Foto vlastní
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/191071#553053Verze : 1