Velitelství amerických sil ve Francii [1919-1920]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 520 příspěvků vloženo, 1967 editováno a 312 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství amerických sil ve Francii [1919-1920]

American Forces in France

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelství amerických sil ve Francii American Forces in France
    Originální název:
    Original Name:
    American Forces in France
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.09.1919
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    09.01.1920
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

    Velitel:
    Commander:
    01.09.1919-09.01.1920 Connor, William D. (Brigadier General)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    01.09.1919-02.11.1919 Booth, Ewing E. (Brigadier General)
    02.11.1919-09.01.1920 Booth, Ewing E. (Major)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Order of Battle of the United States Land Forces in the World War. American Expeditionary Forces. Volume 1: General Headquarters, Armies, Army Corps, Services of Supply, and Separate Forces, Center of Military History, United States Army, Washington, 1988
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/191102#552052Verze : 0
    MOD