Mohyla

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 445 příspěvků vloženo, 1182 editováno a 438 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Mohyla

tvrziště

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Mohyla Mohyla
    Další názvy:
    Other Names:
    Popice
    Burgstall
    Typ:
    Style:
    tvrziště ruin of stronghold
    Stav:
    Condition:
    nepatrné zbytky small relics
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Obec:
    Municipality:
    Popice Popice
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    48°55'45.61"N 16°40'14.56"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.1414 již jako pustá
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    - -
    Poznámka:
    Note:
    Původně tvrz typu motte. -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.hrady.cz/index.php?OID=1965
    www.turistika.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/191150#552163Verze : 2