Truesdell, Karl

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 388 příspěvků vloženo, 1305 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Truesdell, Karl

Karl Truesdell

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Truesdell Truesdell
    Jméno:
    Given Name:
    Karl Karl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl Truesdell
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor generálmajor
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.08.1883 ?
    27.08.1883 ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.07.1955 ?
    16.07.1955 ?
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 1. divize Commander: 1st Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    theworldsmilitaryhistory.wikia.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/191207#552257Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Truesdell Truesdell
    Jméno:
    Given Name:
    Karl Karl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl Truesdell
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR Brigádní General
    DD.MM.RRRR generálmajor
    DD.MM.RRRR Brigadier General
    DD.MM.RRRR Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1937-21.11.1937 Velitel : 1. pěší brigáda
    14.01.1938-14.03.1938 Velitel : 1. pěší brigáda
    01.07.1937-01.04.1938 Velitel : 16. pěší pluk
    15.04.1938-02.10.1939 Velitel : 12. pěší brigáda
    31.12.1940-01.01.1941 Velitel : VI. sbor
    01.10.1940-13.01.1941 Velitel : 1. divize
    DD.03.1942-DD.11.1945 Velitel : Škola pro velitele a důstojníky štábů Armády Spojených států
    01.07.1937-01.04.1938 Commander : 16th Infantry Regiment
    01.10.1937-21.11.1937 Commander : 1st Infantry Brigade
    14.01.1938-14.03.1938 Commander : 1st Infantry Brigade
    15.04.1938-02.10.1939 Commander : 12th Infantry Brigade
    01.10.1940-13.01.1941 Commander : 1st Division
    31.12.1940-01.01.1941 Commander : VI Corps
    DD.03.1942-DD.11.1945 Commander : United States Army Command and General Staff School
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    theworldsmilitaryhistory.wikia.com

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/191207#552258Verze : 0
    MOD