Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 357 příspěvků vloženo, 1360 editováno a 404 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Boyle, Andrew Jackson

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Boyle Boyle
    Jméno:
    Given Name:
    Andrew Jackson Andrew Jackson
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Andrew Jackson Boyle
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.12.1911 ?
    11.12.1911 ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.03.2001 Culpeper, Virginia
    15.03.2001 Culpeper, Virginia
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: V. sbor Commander: V Corps
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com
    apps.westpointaog.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/199142#570823Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Boyle Boyle
    Jméno:
    Given Name:
    Andrew Jackson Andrew Jackson
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Andrew Jackson Boyle
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1935 Vojenská akademie Spojených států
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Jezdecká škola Armády Spojených států
    DD.MM.RRRR-DD.03.1943 Staff College, Camberly
    DD.MM.RRRR-DD.MM.1935 United States Military Academy
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR United States Army Cavalry School
    DD.MM.RRRR-DD.03.1943 Staff College, Camberly
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.1960 brigádní generál
    DD.MM.RRRR generálmajor
    DD.MM.1965 generálporučík
    DD.MM.1960 Brigadier General
    DD.MM.RRRR Major General
    DD.MM.1965 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.07.1967-31.07.1969 Velitel : V. sbor

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.07.1967-31.07.1969 Commander : V Corps

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.findagrave.com
    apps.westpointaog.org

    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/199142#570824Verze : 1
    MOD