Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 352 příspěvků vloženo, 1126 editováno a 430 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Pravidla psaní do fóra v sekci TANKY

  Avatar
  Sem vkládejte údaje o vozidlech, která byla v zemi svého vzniku objednávána a zařazena do výzbroje jako tanky případně ekvivalentní kategorie (panzerkampfwagen, char apod) nebo k jejich vývoji přímo vedla. K tankům se řadí každá verze a subverze, která sloužila nebo měla sloužit k aktívnímu vedení boje.


  Nezáleží na tom zda jsou nebo nejsou vybavena plně otočnou věží (věžemi), protože první vozidla této kategorie měla jiné způsoby lafetace a během vývoje vznikla řada slepých uliček a různých experimentů. Do kategorie patří také tančíky a plamenometné tanky, rovněž prototypy a projekty obrněné techniky této kategorie (TANKY).


  Rovněž způsob pohonu nemusí být nutně pásový ale například kolopásový (nezaměňovat s polopásovým) nebo kola


  Nevkládat průzkumná vozidla vybavená otočnou věží se zbraní větší ráže, jejich primární určení je jiné (např. AMX-10RC)


  konvence zápisu


  stát - označení tanku (další popis)


  PzKpfw. V Panther II (prototyp)
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/20077#75393Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Tabuľka je automaticky vložená, pokiaľ pri vkladaní príspevku (pomocou tlačidla Zaslat odpověď ) si v rolovacom menu nad tlačítkom Nahrát šablonu vyberiete príslušnú šablónu - tpl_tanky_tanks.txt. Pozor - vloženie šablóny vymaže všetok text, ktorý ste dovtedy v danom príspevku napísali, takže odporúčam najskôr vložiť tabuľku a potom dávať prípadný popis. Priamo v šablóne píšte svoje údaje miesto textu text. V prípade že konkrétne údaje nemáte k dispozícii, text text vymažte. V žiadnom príapde nemažte žiaden text umiestnený v hranatých zátvorkách [ ], poškodili by ste funkčnosť tabuľky.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/20077#291028Verze : 0
  MOD