Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 309 příspěvků vloženo, 1204 editováno a 304 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Conelly, Ludwig Shaner

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Conelly Conelly
    Jméno:
    Given Name:
    Ludwig Shaner Ludwig Shaner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ludwig Shaner Conelly
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    brigádní generál Brigadier General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.08.1883 ?, Ross County, Ohio
    29.08.1883 ?, Ross County, Ohio
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.10.1963 Bedford, Ohio
    11.10.1963 Bedford, Ohio
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 73. pěší brigáda Commander: 73rd Infantry Brigade
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    generals.dk
    www.findagrave.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/200850#574594Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Conelly Conelly
    Jméno:
    Given Name:
    Ludwig Shaner Ludwig Shaner
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ludwig Shaner Conelly
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.07.1920 plukovník (Národná garda Ohio)
    13.09.1923 plukovník (Dôstojnícky reservný sbor)
    20.03.1927 ukončenie hodnosti plukovník (Dôstojnícky reservný sbor)
    03.01.1929 brigádní generál (Národná garda Ohio)
    29.06.1934 brigádní generál (US Národná garda)
    15.10.1940 brigádní generál (US Army)
    01.07.1920 Colonel (Ohio National Guard)
    13.09.1923 Colonel (Officers' Reserve Corps)
    20.03.1927 Termination of rank Colonel (Officers' Reserve Corps)
    03.01.1929 Brigadier General (Ohio National Guard)
    29.06.1934 Brigadier General (US National Guard)
    15.10.1940 Brigadier General (US Army)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    03.01.1929-31.01.1942 Velitel : 73. pěší brigáda

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    03.01.1929-31.01.1942 Commander : 73rd Infantry Brigade

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    generals.dk
    www.findagrave.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/200850#574595Verze : 0
    MOD