Gjunkshi, Xhemal

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Gjunkshi, Xhemal

Xhemal Gjunkshi

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gjunkshi Gjunkshi
    Jméno:
    Given Name:
    Xhemal Xhemal
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Xhemal Gjunkshi
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    ? ?
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    30.01.1963 Peshkopia /
    30.01.1963 Peshkopia /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Náčelník Generálniho štábu Ozbrojených sil Albánske republiky (2011-2013) Chief of General Staff of Albanian Armed Forces (2011-2013)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.nato.int
    www.aaf.mil.al
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/204189#580942Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gjunkshi Gjunkshi
    Jméno:
    Given Name:
    Xhemal Xhemal
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Xhemal Gjunkshi
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.1978-DD.MM.1985 Albánska vojenská akademie “Skënderbej″
    DD.MM.1978-DD.MM.1985 Albanian Military Academy “Skënderbej″
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.1985 poručík
    DD.MM.RRRR nadporučík
    DD.MM.1992 kapitán
    DD.MM.1993 major
    DD.MM.1999 podplukovník
    DD.MM.2005 plukovník
    DD.MM.2009 brigádny generál
    10.11.2011 generálmajor
    DD.MM.1985 Lieutenant
    DD.MM.RRRR First Lieutenant
    DD.MM.1992 Captain
    DD.MM.1993 Major
    DD.MM.1999 Lieutenant Colonel
    DD.MM.2005 Colonel
    DD.MM.2009 Brigadier General
    10.11.2011 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    08.08.2011-07.11.2013 Velitel : Generální štáb Ozbrojených sil Albánské republiky


    DD.MM.2007-DD.MM.RRRR Velitel: Commando Regiment
    DD.MM.2009-DD.MM.RRRR Velitel: Velitelství podpory
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel: Brigáda logistiky
    08.08.2011-07.11.2013 Commander : General Staff of Albanian Armed Forces


    DD.MM.2007-DD.MM.RRRR Velitel: Commando Regiment
    DD.MM.2009-DD.MM.RRRR Velitel: Support Command
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Velitel: Logistic Brigade
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.nato.int
    www.aaf.mil.al
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/204189#580943Verze : 0
    MOD