Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 406 příspěvků vloženo, 1513 editováno a 409 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Stalker, Foster

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stalker Stalker
    Jméno:
    Given Name:
    Foster Foster
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Foster Stalker
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.02.1798 Crosscanonby, Cumbria /
    20.02.1798 Crosscanonby, Cumbria /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.03.1857 Búšehr /
    14.03.1857 Bushire /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    plukovník: 2. Bombajská (Evropská) lehká pěchota
    velitel: Expedičné polné sily v Perzskom zálive
    Colonel: 2nd Bombay (European) Light Infantry
    Commander: Expeditionary Field Force in the Persian Gulf (Oct 1856)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.persiawar.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/207344#587483Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Stalker Stalker
    Jméno:
    Given Name:
    Foster Foster
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Foster Stalker
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Green Row School, Abbey Holme
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Green Row School, Abbey Holme
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.1818 poručík
    11.04.1819 podplukovník
    15.05.1850 plukovník
    28.11.1854 generálmajor
    DD.MM.1818 Lieutenant
    11.04.1819 Lieutenant Colonel
    15.05.1850 Colonel
    28.11.1854 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.05.1850-28.11.1854 Velitel : 2. Bombajská (Evropská) lehká pěchota
    28.11.1854-14.03.1857 Velitel : 2. Bombajská (Evropská) lehká pěchota

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.05.1850-28.11.1854 Commander : 2nd Bombay (European) Light Infantry
    28.11.1854-14.03.1857 Commander : 2nd Bombay (European) Light Infantry

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    20.12.1839
    Řád lázně člen (vojenský) 3. třída
    Order of Bath Companion (Mil.) 3rd Class
    Order of Bath Companion (Mil.) 3rd Class
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.persiawar.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/207344#587484Verze : 0
    MOD